O nas

Pracownicy to nasz atut

To dzięki naszym pracownikom i ich pracy firma może tak dobrze funkcjonować i prężnie się rozwijać. Nasz zespół składa się z 41 osób, a wśród nich są rekonstruktorzy, specjaliści od efektów specjalnych, DI i DIT oraz koloryści. Dzięki wspólnemu wysiłkowi możemy cieszyć się wieloma projektami zrealizowanymi z sukcesem.

Stawiamy na współdziałanie, grając do jednej bramki. Jednak jesteśmy nie tylko kolegami z pracy, ale przede wszystkim przyjaciółmi. I w tym tkwi nasza siła. Uwielbiamy spędzać wspólnie czas podczas imprez i spotkań integracyjnych, a galerię zdjęć z tych wydarzeń można zobaczyć na ścianach naszego biura. Zacieśnienie więzów między nami przekłada się na jakość pracy i komunikację, a klienci którzy odwiedzają nasze biuro zawsze chwalą sobie dobrą atmosferę oraz wzajemną życzliwość i pomoc.

W Fixafilm każdy pracownik objęty jest prywatną opieką medyczną. Do jego dyspozycji jest też bogate zaplecze kuchenne, m.in. wybór kaw i herbat, soki czy słodycze. Co tydzień organizujemy owocowy czwartek, kiedy to przez cały dzień dostępne są dla pracowników świeże owoce. Wspólnie obchodzimy w firmie urodziny naszych pracowników, a także takie okazje, jak m.in. firmowa gwiazdka czy Halloween.

Cenimy wysokie kompetencje naszych pracowników, których rozwój Fixafilm systematycznie wspiera. Dlatego inwestujemy w szkolenia i kształcenie akademickie. Jednocześnie dbamy o zachowanie parytetu płci w firmie, bo uważamy, że to właśnie kompetencje decydują o wartości pracownika.

Dołącz do naszego zespołu!