O nas

Dlaczego my?

Fixafilm jest laureatem nagrody Polskiego Instytutu Filmowego 2013 w kategorii rekonstrukcja cyfrowa. Co więcej, aż czterokrotnie była do niej nominowana.

Naszym atutem jest precyzja i jakość

Nie godzimy się na stosowanie półśrodków i prowizorki. Każde zlecenie, którego się podejmujemy, bez względu na poziom trudności i jego wielkość, jest dla nas równie ważne. Do każdego klienta podchodzimy kompleksowo dostosowując ofertę do jego potrzeb. Elastyczność w działaniu to nasze drugie imię.

Nie boimy się wyzwań

Uważamy, że nie ma rzeczy niemożliwych i podejmujemy się nawet najtrudniejszych zleceń. Cenimy sobie kreatywne podejście do projektów i szukamy nowych rozwiązań, tam gdzie wydaje się, że nie ma żadnych. Twoja satysfakcja jest dla nas najważniejsza.

Chcemy być współtwórcą Twojego sukcesu

Dlatego we wszelkich działaniach postprodukcyjnych nie narzucamy gotowych schematów, ale dajemy ci do wyboru paletę rozwiązań zgodnych z twoimi oczekiwaniami i podpowiadamy te najkorzystniejsze dla Ciebie. Twój czas jest dla nas ważny, dlatego terminowość jest jednym z priorytetów naszej pracy.

Solidni i skuteczni

W rekonstrukcji cyfrowej obrazu stawiamy na solidną rzemieślniczą pracę – naszym celem jest tchnąć nowe życie w cenione i stare produkcje filmowe, ale jednocześnie zachować ich oryginalny charakter bez niepotrzebnych ulepszeń czy upiększeń.

Poznaj naszą ofertę

Fixafilm

PRODUKCJA

DIT Uzgodnienia VFX Koprodukcja Testy Supervising VFX Zarządzanie projektami Kosztorysowanie

POSTPRODUKCJA

Montaż VFX Korekcja barwna Mastering Quality check Archiwizacja

REKONSTRUKCJA

Skanowanie Usuwanie migotanie Korekcja barwna Czyszczenie ultradźwiękowe Video Konserwacja taśm

Opowiedz nam o swoim projekcie