language

film restoration

Jesteśmy domem postprodukcyjnym, który łączy wieloletnie doświadczenie

z pasją wypracowywania perfekcyjnych rozwiązań w każdym zakresie swojej działalności

Jako jedyna firma w Polsce, wykorzystujemy oprogramowanie stosowane przy cyfrowej rekonstrukcji również do postprodukcji.
Dzięki temu staliśmy się prawdziwymi specjalistami od trudnych przypadków.

Jako jedyni na rynku pracujemy w przestrzeni barwnej ACES, prowadząc jednocześnie cały proces postprodukcji w 4K.

Wspołpracujemy z polskimi i zagraniczymi producentami, takimi jak MD4, Anagram Produktion, Anagram Film & TV, Cinenic Film, Hummel Film, Uphill films, Plattform Produktion, KOI Studio, Isyrius, Muddy Hill, Drygas Production, TVP oraz HBO.

Nasi klienci mogą być pewni, że znajdą się w rękach najlepszych specjalistów dysponujących najnowocześniejszym sprzętem. Nieustannie rozwijamy zaplecze sprzętowe i korzystamy z najnowszych rozwiązań na rynku. Jesteśmy niezmiennie otwarci na nowe idee i nie boimy się wyzwań.
Współpracując z reżyserami, domami produkcyjnymi, producentami filmowymi oraz agencjami reklamowymi, dokładamy wszelkich starań, aby ich pomysły były zrealizowane w najlepszy sposób. Zadowolenie klientów zawsze pozostaje naszym priorytetem.
 

 

Nasz zespół

 
wojtek janio fixafilm

Wojtek Janio

Prezes zarządu

Łukasz Ceranka

Członek zarządu

Andrzej Łucjanek

Członek zarządu

Agnieszka Drążek

Koordynator postprodukcji
 
gosia grzyb

Gosia Grzyb, C.S.I., SFC

Senior colorist

Oskar Pospolitak

Colorist

Kuba Matras

Junior colorist/DIT specialist
Maciek Sankowski

Maciek Sankowski

DI Specialist/DIT specialist
 

Mateusz Malinowski

DI Supervisor

Bartłomiej Podbrzeski

DI Specialist

Jędrzej Łopacki

Specjalista ds. IT

Piotr Jędruszczak

Szef działu rekonstrukcji
 

Maciek Trzciński

Nadzór rekonstrukcji

Krzysztof Lipiński

Starszy specjalista ds. rekonstrukcji cyfrowej

Anita Kachel

Starszy specjalista ds. rekonstrukcji cyfrowej

Krzysztof Orzechowski

Specjalista ds. rekonstrukcji cyfrowej
 

Maciej Ostrowski

Specjalista ds. rekonstrukcji cyfrowej

Karolina Sokólska

Specjalista ds. rekonstrukcji cyfrowej

Bartosz Kaleta

Specjalista ds. rekonstrukcji cyfrowej

Maryna Vasko

Specjalista ds. rekonstrukcji cyfrowej
 

Maria Kruk

Specjalista ds. rekonstrukcji cyfrowej

Michał Kucharczyk

Specjalista ds. rekonstrukcji cyfrowej

Maciej Szewczyk

Specjalista ds. rekonstrukcji cyfrowej

Paweł Chrabąszcz

Specjalista ds. rekonstrukcji cyfrowej
 

Dominik Idzikowski

Specjalista ds. rekonstrukcji cyfrowej

Joanna Biesiaga

Specjalista ds. rekonstrukcji cyfrowej

Marek Zawadziński

Specjalista ds. rekonstrukcji cyfrowej

Dominik Piotrowski

Specjalista ds. rekonstrukcji cyfrowej
 

Karolina Górska

Specjalista ds. rekonstrukcji cyfrowej

Justyna Zaręba

Specjalista ds. rekonstrukcji cyfrowej

Grzegorz Pawłowski

Specjalista ds. rekonstrukcji cyfrowej

Aleksandra Szlaska

Specjalista ds. rekonstrukcji cyfrowej
 

Olga Namedyńska

Młodszy specjalista ds. rekonstrukcji cyfrowej

Wiktor Zmysłowski

Młodszy specjalista ds. rekonstrukcji cyfrowej

Angelika Marciszewska

Młodszy specjalista ds. rekonstrukcji cyfrowej

Volha Bandarenka

Młodszy specjalista ds. rekonstrukcji cyfrowej

Adam Tesarski

Młodszy specjalista ds. rekonstrukcji cyfrowej

Mariia Novoseltseva

Młodszy specjalista ds. rekonstrukcji cyfrowej

Cezary Grzesiuk

Młodszy specjalista ds. rekonstrukcji cyfrowej

Nazar Vasko

Młodszy specjalista ds. rekonstrukcji cyfrowej