language

Przeprowadzka!

2017/03/07

 W tym roku minęło pięciolecie założenia Fixafilm - okrągła rocznica była doskonałym pretekstem do zmiany naszej kabackiej siedziby na coś bardziej kameralnego i bliższego centrum.

Od marca 2017 zapraszamy do naszej nowej siedziby, położonej przy ul. Wita Stwosza 36 - nadal będziemy blisko metra (tym razem Wilanowska), zyskaliśmy również ogródek! 

Mamy też wspaniałą wiadomość dla naszych zagranicznych Klientów - dojazd do Lotniska Chopina skrócił się do 10 minut. 

Zapraszamy!

 
 

Alaska is a drag

2017/02/09

 "Alaska is a drag" to zdecydowanie jeden z bardziej oryginalnych projektów w jakich mieliśmy przyjemność uczestniczyć. Obraz, wyreżyserowany przez Shaz Bennet ze zdjęciami Allison Kelly, opowiada historię młodego pracownika przetwórni ryb, który pragnie uciec od szarej rzeczywistości Alaski. Główny bohater, Leo, jest niezwykłą postacią - aspirującym drag queen i bokserem w jednym, twardym ale jednocześnie wrażliwym chłopakiem, który ponad wszystko na świecie kocha swoją siostrę.

Postprodukcję wykonaliśmy w ramach nagrody, przyznanej podczas zeszłorocznej edycji US in Progress, części American Film Festival we Wrocławiu. Do naszych zadań należało wykonanie korekcji barwnej w ACES 2K, online, grain management oraz mastering (DCP, BD, DVD).